Tenisové míče Stepanek TRAINER (72ks)

 
  • 1 z 4
 
Tenisový míč Stepanek TRAINER je vhodným míčem pro tenisové školy, kluby a trenéry. Vysoce kvalitní povrch míče tvořený z tchajwanské vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míč je určen pro všechny povrchy. Dodává se v kbelíku 72 ks, kbelík je vhodný k přenášení míčů.

  • Homologováno: ITF
  • Materiál: Taiwan wool
  • Vakuace: ne
  • Tlakované: ne
  • Povrch: všechny
  • Kbelík: 72 ks
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.11.2018
1 990 Kč    
Značka Stepanek
Kategorie Tenisové míče
 

 

Osvojit si výběr správného tenisového náčiní je stejně důležité jako osvojení adekvátní techniky. Proč hrát s tenisovými míčky Štěpánek TRAINER?

Proč míčky TRAINER

Jedná se o cenově zvýhodněný set, který obsahuje hned 72 kusů. I díky praktickému kbelíku se ideálně hodí na přenášení. Jedná se tak o vhodnou volbu především pro tenisové školy, kurzy atd. A to nejen z hlediska ceny, ale i ohledně hratelnosti. Tréninkové míčky si svoje herní vlastnosti zachovávají na jakémkoli povrchu.

S1

Použít je spolehlivě můžete na antuce, trávě i na betonu. Povrch míčku tvoří vysoce kvalitní taiwanská vlna, která se vyznačuje vyšší výdrží. Díky kvalitním materiálům vykazuje míček vysokou úroveň hratelnosti: Je optimálně pružný, rychlý, a ne příliš tvrdý, což může zejména v tréninku dětí působit problémy s loktem a zápěstím. Zároveň dovoluje tento typ hráči zachovat výrazný cit pro míč a je vysoce trvanlivý. Všechny míčky Štěpánek jsou schváleny Mezinárodní tenisovou federací (ITF). Mohou být použity v libovolných klimatických podmínkách tuzemska bez toho, aby byly negativně ovlivněny jejich vlastnosti nebo výdrž.

Nakoupit několik balení na sezónu pro svou tenisovou školičku není zrovna levná záležitost. Rozhodli jsme se vám nabídnout míče Štěpánek v kvalitě převyšující konkurenci a přitom za rozumnou cenu.

Příjemnou přípravu na ostré zápasy s míči TRAINER Vám přeje.

Podpis_1

 

Co říkají hráči a trenéři na míče TRAINER

t1t2

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde