Tenisové míče Stepanek Czech Number 1 (4ks)

 
  • 1 z 4
 

Tenisový míč Stepanek CZECH NUMBER 1 je vhodným míčem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míče tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míč je určen pro všechny povrchy. Míč splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). Dodává se v dóze po 4 ks.

  • Homologováno: ITF
  • Materiál: English wool
  • Vakuace: ano
  • Tlakované: ano
  • Povrch: všechny
  • Rychlé dodání: ano
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.11.2018
139 Kč    
Značka Stepanek
Kategorie Tenisové míče
 

 

Míčky ze série Stepanek CZECH NUMBER 1 představují skutečné jedničky mezi tenisovými míčky. Určeny jsou pro profesionální použití.

Jednička ve světě tenisových míčkůJejich vlastnosti je předurčují pro hru na turnajích. Tomu odpovídá i fakt, že se jedná o míčky tlakované. Ty se používají nejčastěji a zároveň jsou vhodné i do náročných podmínek profesionálních zápasů.

Na povrchu je tenisový míček potažen vysoce kvalitní anglickou vlnou. Ta dovoluje hráči zachovat cit pro míč a zároveň garantuje vysokou odolnost produktu. Technologie zaručuje vhodnost pro dynamickou hru s nízkým a měkkým odrazovým zvukem. Míč přitom není příliš tuhý, musíme ale počítat s tím, že pružnost míčku postupem času klesne. Životnost se odvíjí od zátěže. Při profesionálním utkání se odolnost tlakovaných míčků nevyhnutelně částečně zkracuje, často se tak stává, že profesionálové jich za zápas vystřídají hned několik.

Objevte míčky Stepanek CZECH NUMBER 1

 

aaMíče však mohou využít i amatéři, pakliže si chtějí dopřát skutečný požitek ze hry. V takovém případě se jedná o vhodnou investici, která vydrží delší dobu. Míče Stepanek CZECH NUMBER 1 jsou svou hratelností určeny pro všechny povrchy, to znamená pro beton, trávu i antuku. Dodávají se vždy v setu po čtyřech kusech a vyhovují standardům Mezinárodní tenisové federace (ITF).

Maximální pečlivost při zacházení s míčky je garantována po celou dobu skladování. Každý míč se ke klientovi dostane nejpozději 9 měsíců poté, co byl vakuován. To zaručuje vysokou výchozí kvalitu, nekoupíte si tedy míček vyfouknutý. Dlouhodobé skladování se totiž na míčkách negativně podepisuje, a to i přesto, že po tuto dobu nejsou aktivně používány.

Garantujeme, že se k vaší raketě nedostane „vyfouklý ležák".

Míčky jsou dimenzovány na použití do našich zeměpisných podmínek. Vykazují proto vysokou odolnost a stabilní vlastnosti za každého počasí. Správný výběr tenisového míčku má vliv na celkový výsledek, na naši radost ze hry a optimálně nastavené parametry veškerého náčiní způsobují, že si nadměrně nepřetěžujeme tělo nevhodným pohybem.

Spousty vítězných zápasů s míči Czech number one Vám přeje.

Podpis_1

 

Co říkají hráči na míče Czech number one 

a1a2a3a4a5a6a7a8a9a10a11

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde