Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)

Tenisový míček Stepanek CZECH NUMBER 1 je vhodným míčkem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míček je určen pro všechny povrchy. Míček splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). Dodává se v dóze po 4 ks.

 ▪   ideální míč pro pokročilé a profesionály
 ▪   nejvyšší podíl přírodní anglické vlny
 ▪   skvělý odskok na všech površích
 ▪   míč schválený pro mezinárodní turnaje (ITF)

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
195 Kč
Kategorie: Tenisové míčky
Položka byla vyprodána…

Proč míčky Czech Number 1

Míčky ze série Stepanek CZECH NUMBER 1 představují skutečné jedničky mezi tenisovými míčky. Určeny jsou pro profesionální použití.

Jejich vlastnosti je předurčují pro hru na turnajích. Tomu odpovídá i fakt, že se jedná o míčky tlakované. Ty se používají nejčastěji a zároveň jsou vhodné i do náročných podmínek profesionálních zápasů.

 

POUŽITÍ

Na povrchu je tenisový míček potažen vysoce kvalitní anglickou vlnou. Ta dovoluje hráči zachovat cit pro míč a zároveň garantuje vysokou odolnost produktu. Technologie zaručuje vhodnost pro dynamickou hru s nízkým a měkkým odrazovým zvukem. Míček přitom není příliš tuhý, musíme ale počítat s tím, že pružnost míčku postupem času klesne. Životnost se odvíjí od zátěže. Při profesionálním utkání se odolnost tlakovaných míčků nevyhnutelně částečně zkracuje, často se tak stává, že profesionálové jich za zápas vystřídají hned několik.

Míčky však mohou využít i amatéři, pakliže si chtějí dopřát skutečný požitek ze hry. V takovém případě se jedná o vhodnou investici, která vydrží delší dobu. Míčky Stepanek CZECH NUMBER 1 jsou svou hratelností určeny pro všechny povrchy, to znamená pro beton, trávu i antuku. Dodávají se vždy v setu po čtyřech kusech a vyhovují standardům Mezinárodní tenisové federace (ITF).

 

GARANCE

Maximální pečlivost při zacházení s míčky je garantována po celou dobu skladování. Každý míček se ke klientovi dostane nejpozději 9 měsíců poté, co byl vakuován. To zaručuje vysokou výchozí kvalitu, nekoupíte si tedy míček vyfouknutý. Dlouhodobé skladování se totiž na míčkách negativně podepisuje, a to i přesto, že po tuto dobu nejsou aktivně používány.

Míčky jsou dimenzovány na použití do našich zeměpisných podmínek. Vykazují proto vysokou odolnost a stabilní vlastnosti za každého počasí. Správný výběr tenisového míčku má vliv na celkový výsledek, na naši radost ze hry a optimálně nastavené parametry veškerého náčiní způsobují, že si nadměrně nepřetěžujeme tělo nevhodným pohybem.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
16x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
5
Avatar autora | 20.10.2020
Konečně míč který mi vydrží alespoň dva zápasy
2
Avatar autora | 4.5.2020
- Říkáme jim kamínky, kdybych si měl vybrat mezi Wilson (red clay, tour, US open), tak bych ve všech případech volil Wilson.

5
ŠL Avatar autora | 1.5.2020
Tenisové míče jsou super. Mají vysokou životnost než ostatní míče u konkurence. Perfektně se s nimi hraje na všech typech povrchu. Ještě se mi líbí elegantní design tuby a perfektní popis na míčích. + vysoká životnost míčů + elegantní vzhled + vynikající cena
5
Avatar autora | 1.10.2019
Super balóny
5
Avatar autora | 30.8.2019
+ Oproti pôvodným n1,myslím,že nestrácajú tvrdosť,veľmi dobrý cit na rakete vďaka bavlne,ktorá drží vlákna,som spokojný,plne doporučujem aj na turnaje pre výkonnostných hráčov.
+ Celkom dobrá cena,oproti ostatným zn.čo sa bežne používajú na turnajoch

5
Avatar autora | 25.7.2019
+ Míče jsou kvalitní, vydrží více než ostatní, které jsem používala. S jinými již nehraji.

5
Avatar autora | 25.7.2019
+ Lopty sú kvalitné, tvrdé.
+ Veľmi pomalé opotrebovanie

Odporúčam tieto tenisové loptičky, či už mládežnický tenis alebo pre veteránov !
5
Avatar autora | 17.6.2019
Míče jsou o něco lepší, než ostatní na trhu, co se týče výdrže.
5
Avatar autora | 9.6.2019
+ výborný poměr kvalita /cena

5
Avatar autora | 26.3.2019
Výborné míčky, ihned po otevření krabičky hratelné!!!
4
Avatar autora | 27.12.2018
Míče "Štěpánek Czech no. 1" doporučujeme spíše na antuku, než na hraní do haly. Na umělé trávě je odskok nízký a velmi rychlý. Míč je v hale vhodný tedy jen pro velmi zkušené hráče. Naopak na antuce při venkovním hraní má míč výborné vlastnosti a je dobře ovladatelný. To neplatí při teplotách nad 30°C, které v roce 2018 nebyly výjimkou. Při těchto vyšších teplotách je míč velmi rychlý s vysokým odskokem a nízkou kontrolou. To ale platí pro většinu míčů. Lze uzavřít, že míče "Štěpánek Czech no.1" poskytují dobrou kvalitu za rozumnou cenu.
5
Avatar autora | 27.12.2018
+ tvrdost akorát dlouhá životnost

5
Avatar autora | 3.8.2018
*zkouším *zatím výborný, uvidíme za nějakou dobu *určitě doporučuji
5
Avatar autora | 22.7.2018
míče vydrží déle než ostatní značky, jsou kvalitní
5
Avatar autora | 28.2.2018
+ Míče jsou tvrdé a pružné. Zatím jsme s nimi hráli jen jednou.

5
R Avatar autora | 26.12.2017
+ dlouhá trvanlivost, výborná viditelnost

5
JU Avatar autora | 30.9.2017
+ Pocitově se s nimi výborně hraje.
+ Dlouhá výdrž oproti ostatním značkám
+ Přesnost i dobrý odskok.
+ Rychlé dodání
+ Komunikace a servis prodejce na jedničku
- Zatím nic

Vyzkoušeny všechny druhy míčů včetně retro míčů i doplňků a zatím žadný problém a maximální spokojenost!
Zpět do obchodu