O nás

Nápad založit firmu se zrodil v našich hlavách už v roce 2015. Pocházíme z jižní Moravy, a proto věříme, že jedině když děláme něco s láskou, tak může vzniknout výjimečný produkt.

Tenis milujeme a věnujeme maximum času vývoji takových produktů, které nám jsou blízké.

A jak to všechno vzniklo? Chtělo by se říct, že jednoduše, ale asi v žádném podnikání to není jednoduché. Našim cílem jsou míče, které by splňovaly naše požadavky na přesnost, rychlost a odolnost. Proto jsme se rozhodli si takové míčky vyrobit. Stálo nás to hodně času, úsilí i peněz, ale nakonec se to po mnoha peripetiích a slepých uličkách podařilo.

Po pár letech můžeme říct, že ničeho nelitujeme. Spokojení zákazníci přibývají a hlavně se vrací, to je pro nás nejdůležitější. Máme pro naše dlouhodobé klienty vždy připraveno něco navíc, ať už je to věrnostní program, dárky k objednávkám, podporujeme turnaje a další aktivity.

Našimi klienty jsou slavní hráči, známé osobnosti, ale také i velké společnosti, které využívají i našich služeb v oblasti individuálního potisku tenisových míčů. Mezi naše klienty patří například společnosti jako je Gant, AAA Auto, ALO Diamonts a další. 

Reference našich zákazníků si samozřejmě můžete ověřit na nezávislém webu Heureka, na sociální síti facebook, ale také se s námi můžete setkat v tisku a TV, tak jako v případě Wimbledonu 2018.

Rádi podporujeme veškeré smysluplné aktivity, sponzorujeme dětské tábory a také naše čtyřnohé parťáky, pro které máme vždy něco k zakousnutí.

Začátkem roku 2019 jsme náš sortiment obohatili o badmintonové míče. Čerpáme zpětnou vazbu od profesionálních hráčů, tak abychom i v oblasti badmintonu byli na českém trhu na špici.

Pamatujte, na nás se můžete kdykoliv obrátit, ať už jste spokojeni, nespokojeni po prohraném zápase, nebo máte jen nápad jak naše zboží vylepšit. 

 

 

 

Podpis_1

 

Petr Štěpánek (605 888 881) 

 

 

 

             

Zpět do obchodu