Tenisové míče Stepanek Classic (4ks)

 
  • 1 z 3
 

Tenisový míč Stepanek CLASSIC je vhodným míčem pro všechny tenisové nadšence. Míče z thajské vlny se vyznačují dlouhou životností. Míč je určen pro všechny povrchy. Míč splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). Dodává se v dóze po 4 ks.

  • Homologováno: ITF
  • Materiál: Thailand wool
  • Vakuace: ano
  • Tlakované: ano
  • Povrch: všechny
  • Rychlé dodání: ano
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.11.2018
119 Kč    
Značka Stepanek
Kategorie Tenisové míče
 

 

Edice Classic představuje nejlepší volbu pro široké spektrum hráčů. Míčky jsou dostatečně univerzální pro použití v rámci rekreačního tenisu, použitelné jsou ale i pro hráče pokročilé. Vyberou si zástupci řady výkonnostních i věkových kategorií. Míčky reprezentují nejvhodnější poměr ceny a výkonu pro ty, kteří si nechtějí pořizovat plně profesionální tenisové vybavení, přesto ale chtějí chodit hrát pravidelně.

 

Vynikající herní vlastnosti míčky garantují na všech površích, hodí se tedy jak na antuku, tak na trávu a stejně i na beton. Charakterizuje je dlouhá životnost i kvalitní vlastnosti. Jedná se o míče tlakované, proto vykazují vysokou míru pružnosti. Míčky jsou plněné vzduchem a patří k nejčastěji používaným. Většina hráčů na nich totiž oceňuje jejich dobrou pružnost.

Kvalita bez kompromisů

Stepanek classic - ball


V podmínkách rekreačního sportu zpravidla tento typ vydrží i několik týdnů, optimální odolnost tedy zůstává zachována i přesto, že u tlakovaných míčů tvrdost postupem času klesá. K udržení původních parametrů přispívá i použití vysoce kvalitních materiálů. Tenisové míčky Classic se vyrábějí z prvotřídní thajské vlny. Všechny jsou označeny homologací Mezinárodní tenisové federace (ITF). Vždy se dodávají v dóze, v každém balení se nacházejí čtyři kusy.

Garantujeme, že se k vaší raketě nedostane „vyfouklý ležák"

Od výroby k dodání zákazníkovi se dbá pečlivě na dodržování optimálních podmínek skladování. Celý proces nikdy netrvá déle než 9 měsíců. Je tak zaručeno, že míčky na skladě neležely příliš dlouho. Pak by se to mohlo negativně projevit na jejich vlastnostech, kdy uložené míčky takto v podstatě degradují.

Spousty vítězných zápasů s míči CLASSIC Vám přeje.

Podpis_1

 

Co říkají hráči na míče Classic

b1b2b3b4

Počet kusů 4 ks
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde