Tenisové míčky Stepanek Classic (48ks)

Tenisový míček Stepanek CLASSIC je vhodným míčkem pro všechny tenisové nadšence. Míče jsou vyrobeny z thajské vlny a vyznačují se dlouhou životností. Míček je určen pro všechny povrchy a splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). Dodává se v dóze po 4 ks.

  • Homologováno: ITF
  • Materiál: Thailand wool
  • Vakuace: ano
  • Tlakované: ano
  • Povrch: všechny
  • Rychlé dodání: ano
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Skladem - ihned odesíláme
2 148 Kč –9 % 1 940 Kč
Tenisové míčky Stepanek Classic (48ks)
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 2 148 Kč –9 %

Proč míčky CLASSIC

Stepanek Classic představuje nejlepší volbu pro široké spektrum hráčů. Míčky jsou dostatečně univerzální pro použití v rámci rekreačního tenisu, použitelné jsou ale i pro hráče pokročilé. Vyberou si zástupci řady výkonnostních i věkových kategorií. Míčky reprezentují nejvhodnější poměr ceny a výkonu pro ty, kteří si nechtějí pořizovat plně profesionální tenisové vybavení, přesto ale chtějí chodit hrát pravidelně.

 

POUŽITÍ

Vynikající herní vlastnosti míčků garantují na všech površích, hodí se tedy jak na antuku, tak na trávu a stejně i na beton. Charakterizuje je dlouhá životnost i kvalitní vlastnosti. Jedná se o míčky tlakované, proto vykazují vysokou míru pružnosti. Míčky jsou plněné vzduchem a patří k nejčastěji používaným. Většina hráčů na nich totiž oceňuje jejich dobrou pružnost.

 
V podmínkách rekreačního sportu zpravidla tento typ vydrží i několik týdnů, optimální odolnost tedy zůstává zachována i přesto, že u tlakovaných míčů tvrdost postupem času klesá. K udržení původních parametrů přispívá i použití vysoce kvalitních materiálů. Tenisové míčky Classic se vyrábějí z prvotřídní thajské vlny. Všechny jsou označeny homologací Mezinárodní tenisové federace (ITF). Vždy se dodávají v dóze, v každém balení se nacházejí čtyři kusy.

 

GARANCE

Od výroby k dodání zákazníkovi se dbá pečlivě na dodržování optimálních podmínek skladování. Celý proces nikdy netrvá déle než 9 měsíců. Je tak zaručeno, že míčky na skladě neležely příliš dlouho. Pak by se to mohlo negativně projevit na jejich vlastnostech, kdy uložené míčky takto v podstatě degradují. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu