Historie tejpování

Historie tejpování

Metoda tejpování si v posledních letech získává stále větší oblibu a to především díky sportovním přenosům, kde můžeme vidět různobarevné tejpovací pásky přímo na tělech sportovců. Vědění o aplikaci pásků je staré tisíce let...

Kvitová zvládla návrat na jedničku!

Kvitová zvládla návrat na jedničku!

Fantastickým způsobem zvládla návrat na tenisové dvorce Petra Kvitová. Sedmadvacetiletá česká hráčka podala proti Američance Boserupové velmi dobrý výkon, neprohrála si ani jednou svůj vlastní servis a za 73 minut se stala vůbec první postupující tenistkou do 2.kola French Open.

Hrajete rádi tenis…

Hrajete rádi tenis…

Tenis je krásná ale také náročná hra. K tomu, abyste se stali opravdu výborným hráčem, potřebujete kondičku, trochu talentu a pak už ”jen” prvotřídní vybavení.

Kdo  vyhraje J&T PRAGUE OPEN 2017

Kdo vyhraje J&T PRAGUE OPEN 2017

Na kurtech pražské Sparty ve Stromovce byla dnes rozlosována hlavní soutěž 3. ročníku J&T Banka Prague Open. Podnik kategorie WTA Internation je dotovaný částkou 250.000 dolarů a startuje v pondělí. Turnaje se zúčastní minimálně šest českých tenistek.

Hvězda budoucnosti?

Hvězda budoucnosti?

Teprve sedmnáctiletá rodačka ze Sokolova Markéta Vondroušová vyšperkovala svůj životní turnaj premiérovým titulem z akce WTA ve švýcarském Bielu. Česká kvalifikantka vyhrála osm zápasů během devíti dnů, když ve finále navzdory únavě zdolala i Estonku Anett Kontaveitovou. Za celou kariéru si Markéta vydělala 35 tisíc dolarů, za týden snažení ve Švýcarsku jí přijde šek o ještě osm tisíc tučnější.

Výdrž je základem každého úspěchu!

Výdrž je základem každého úspěchu!

Stovky firem se snaží hráče na všech úrovních přesvědčit, že právě jejich tenisové rakety jsou ty nejlepší, že nabízené oblečení je podle posledních trendů… Výsledkem je, že výběr tenisových míčů mnoho hráčů vnímá jako méně důležitý prvek pro svoji hru. Přitom právě na konstrukci a „čerstvosti“ míčů záleží do značné míry kvalita dosažené hry, ale i především to, po jaké době je musíme vyměnit. Tedy jak často budeme muset „sáhnout do kapsy“

Tenisáky Štěpánek na turnaji Indiana Wells

Tenisáky Štěpánek na turnaji Indiana Wells

Tenisáky Štěpánek na turnaji Indiana Wells jsou hlavním turnajovým míčem. Pro letošní rok si vítězové čtyřhry amatérského turnaje Indiana Wells pořádaného v Olomouci odnesou nejen 500 bodů do žebříčku, ale také dárkové balení zboží Štěpánek.

Tenisový míč musí mít stejný odskok

Tenisový míč musí mít stejný odskok

Pokud vám každý míč odskakuje jinak, je to špatně. Ve chvíli, kdy se hráči nemohou spolehnout na stejný odskok, nemohou zahrát údery správně. Špatný míč také může způsobit nepříjemná zranění, například tenisový loket. Proto by mělo být v zájmu obou hráčů, aby hráli s dobrými míči.

Šarapovová možná v Praze

Šarapovová možná v Praze

Maria Šarapovová se na okruh WTA po trestu za doping vrátí v dubnu ve Stuttgartu. O týden později by se mohla objevit v Praze. Pořadatelé J&T Banka Prague Open potvrdili, že trvá jejich předběžný zájem o start pětinásobné grandslamové šampionky na kurtech Sparty ve Stromovce. Prague Open ve Stromovce začne 1. května, loni turnaj vyhrála Lucie Šafářová. O rok dříve triumf slavila současná česká jednička Karolína Plíšková.

Startujeme blog

Startujeme blog

Vítejte na našem novém blogu. Jsme rádi, že se nám daří dostávat naše míče mezi Vás - hráče. Vážíme si Vaší důvěry, kterou jste v nás v minulém roce vložili. Těší nás, že se Vám s míči ŠTĚPÁNEK hraje dobře. Ale my necheme být jen další prodejce míčů... Chceme Vám ukázat, jak děláme ty nejlepší míče s důrazem na spokojenost zákazníků. Podrobně rozebereme novinky a necháme Vás nahlédnout do zákulisí výroby tenisových míčů. Chceme, abyste poznali celý tým ŠTĚPÁNEK SPORT.