Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (96ks)

 

Tenisový míček Stepanek CZECH NUMBER 1 je vhodným míčkem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míček je určen pro všechny povrchy. Míček splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). Dodává se v dóze po 4 ks.

 ▪   ideální míč pro pokročilé a profesionály
 ▪   nejvyšší podíl přírodní anglické vlny
 ▪   skvělý odskok na všech površích
 ▪   míč schválený pro mezinárodní turnaje (ITF)
Můžeme doručit do:
21.1.2022
Skladem - ihned odesíláme
4 440 Kč –25 % 3 330 Kč
Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (96ks)
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 4 440 Kč –25 %

Proč míčky Czech Number 1

Míčky ze série Stepanek CZECH NUMBER 1 představují skutečné jedničky mezi tenisovými míčky. Určeny jsou pro profesionální použití.

Jejich vlastnosti je předurčují pro hru na turnajích. Tomu odpovídá i fakt, že se jedná o míčky tlakované. Ty se používají nejčastěji a zároveň jsou vhodné i do náročných podmínek profesionálních zápasů.

 

POUŽITÍ

Na povrchu je tenisový míček potažen vysoce kvalitní anglickou vlnou. Ta dovoluje hráči zachovat cit pro míč a zároveň garantuje vysokou odolnost produktu. Technologie zaručuje vhodnost pro dynamickou hru s nízkým a měkkým odrazovým zvukem. Míček přitom není příliš tuhý, musíme ale počítat s tím, že pružnost míčku postupem času klesne. Životnost se odvíjí od zátěže. Při profesionálním utkání se odolnost tlakovaných míčků nevyhnutelně částečně zkracuje, často se tak stává, že profesionálové jich za zápas vystřídají hned několik.

Míčky však mohou využít i amatéři, pakliže si chtějí dopřát skutečný požitek ze hry. V takovém případě se jedná o vhodnou investici, která vydrží delší dobu. Míčky Stepanek CZECH NUMBER 1 jsou svou hratelností určeny pro všechny povrchy, to znamená pro beton, trávu i antuku. Dodávají se vždy v setu po čtyřech kusech a vyhovují standardům Mezinárodní tenisové federace (ITF).

 

GARANCE

Maximální pečlivost při zacházení s míčky je garantována po celou dobu skladování. Každý míček se ke klientovi dostane nejpozději 9 měsíců poté, co byl vakuován. To zaručuje vysokou výchozí kvalitu, nekoupíte si tedy míček vyfouknutý. Dlouhodobé skladování se totiž na míčkách negativně podepisuje, a to i přesto, že po tuto dobu nejsou aktivně používány.

Míčky jsou dimenzovány na použití do našich zeměpisných podmínek. Vykazují proto vysokou odolnost a stabilní vlastnosti za každého počasí. Správný výběr tenisového míčku má vliv na celkový výsledek, na naši radost ze hry a optimálně nastavené parametry veškerého náčiní způsobují, že si nadměrně nepřetěžujeme tělo nevhodným pohybem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.