Tenisové míčky Stepanek RETRO (3ks)

 
  • 1 z 4
 

S tenisovým míčkem Stepanek RETRO si zavzpomínáte na své dětství, kdy jste pilovali každý svůj úder o betonovou zeď a míček i poněkolika dnech stále držel. O stejné vlatnosti usilujeme i u míče RETRO STEPANEK, tvrdost a dlouhá životnost společně s bílou barvou dělá ze hry s míčkem RETRO nezapomenutelný zážitek. Dodává se v dóze po 3 ks.

  • Homologováno: ITF
  • Vakuace: ano
  • Tlakované: ano
  • Povrch: všechny
Dostupnost Skladem - ihned odesíláme
Můžeme doručit do
22.5.2019
109 Kč    
Značka Stepanek
Kategorie Tenisové míčky
 

 

Kdo někdy nahlédl do historie tenisu, tak tuší, že klasické žluté míčky jsou v zásadě až novodobou záležitostí. Pojďte s námi na výlet do minulosti a objevte sérii míčků Štěpánek RETRO.

Buďte RETRO, hrajte se ŠtěpánkemJedná se o klasické tlakované míčky, výrobní technologie je tedy ryze moderní. Díky tlakovaným míčkům si můžete na kurtech užít živou hru. Alespoň pokud si vyberete správně. Ty naše snoubí perfektní vlastnosti s retro designovým pojetím. Ten je charakterizovaný bílou barvou, jež byla dříve pro takzvané tenisáky typická. Dnes se bílé míčky objevují již primárně jakožto tréninkové, na zápasech je zcela nahradily žluté. S naší retro edicí si ale můžete zavzpomínat na dávné časy.

S1

Přednosti moderních tlakovaných míčků se v tomto výrobku snoubí s vysokou odolností a tvrdostí. Míčky RETRO tak spolehlivě drží i po několika dnech a zachovávají si vlastnosti jako na počátku. A to ať hrajete na jakémkoli povrchu. Řada RETRO může být používána na betonu, antuce i trávě. Míčky jsou homologovány Mezinárodní tenisovou federací (ITF). Coby výchozí materiál pro výrobu posloužila, podobně jako u dalších sérií našich míčků, kvalitní thajská vlna. Míčky Štěpánek jsou proto synonymem perfektní hratelnosti, a to nezávisle na okolních klimatických podmínkách.  

Vzpomínka na staré časy

Po vybalení z původního ochranného obalu máte garantovány optimální vlastnosti míčku. Je to proto, že jsou u nás striktně skladovány po dobu maximálně 9 měsíců a na celý proces bedlivě dohlížíme. Delší období od data vakuace by mohlo míček znehodnotit, tlakované míčky jsou schopny si svoje žádoucí parametry udržet po omezenou dobu. Míčky jsou dodávány maximálně do 9 měsíců od data vakuace. Garantujeme, že se k vaší raketě nedostane „vyfouklý ležák".  

Oceníte nejen jejich skvělé vlastnosti v praxi, ale ideálně se díky svému designu hodí i coby vzpomínkový dárek pro jakéhokoli blízkého milovníka tenisu.

Hezkou zábavu s míčky RETRO Vám přeje 

Podpis_1

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde