Nejlepší vánoční dárky pro tenisty

Nejlepší vánoční dárky pro tenisty

Tenis je všeobecně velice známý a oblíbený sport. Česká republika se v něm pohybuje na vrcholu světových žebříčků. Velikou výhodou je, že se dá hrát v průběhu celého roku. Zatímco v letním období si plně užijete příjemné sluneční paprsky, které vás budou doprovázet během celého tréninku, ale také na všech závodech. V zimě si zase užijete plně zastřešené kurty, kde není chladno, takže si nemusíte oblékat zimní bundu, ve které byste se ani nepohnuli, postačí vám klasické oblečení na tenis. Využít můžete také vnitřní haly.

Jestliže máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, kdo se tenisu aktivně věnuje, máte jasno na Vánoce. Dárkové balíčky s tenisovou tématikou, které jsou na trhu k dispozici, udělají jednoznačně radost každému tenistovi, který ho obdrží, ať už se jedná o dospělého člověka nebo dítě. Vybírat však můžete i ostatní tenisové produkty.

 

balicek

  • Profesionální balení tenisových míčků - mezi nejlepší dárky patří jednoznačně tenisové míčky, kterých není nikdy dost. K dostání jsou v elegantní krabičce, která má průhledné víko. Dárková sada neobsahuje pouze tenisové míčky, ale také mnoho dalších doplňků a dárek. Každá tato sada se dohromady skládá z celkem 8 kusů tenisových míčků, 3 kusů tenisových omotávek, jednoho dlouhého potítka a tenisového tlumiče.
  • Profesionální balení tenisových míčků v dřevěné krabičce - jak již název napovídá, jedná se o dárkovou sadu, která je součástí dřevěné krabičky. V tomto balení naleznete 10 kusů tenisových míčků, přičemž všechny jsou rozděleny do různých kategorií - 4 kusy jsou míčky Czech number one, 3 kusy jsou míčky Retro a 3 kusy Premium, dále jsou součástí sady 3 omotávky, 2 dlouhá tenisová potítka a tenisový tlumič.
  • Dárkové balení Classic, Czech number one, Retro a Premium - u všech těchto dárkových kompletů se jedná o sadu celkem 8 míčků, které jsou přizpůsobeny podle dané sady, 3 kusů omotávek, jedno dlouhé tenisové potítko a jeden tenisový tlumič.

Tyto dárkové balení nejsou žádným nudným dárkem, který nemá žádnou originalitu. Nejen, že potěší každého obdarovaného, vy ale také ušetříte peníze za dopravu, která je u dárkových balení zcela zdarma. Můžete se také spolehnout na jejich odeslání, které je velice rychlé. Jestliže se nyní sadu objednáte, na Vánoce ji budete mít pod stromečkem.

Ostatní vhodné dárky

Vybírat samozřejmě můžete i ostatní produkty, které nejsou aktuálně v dárkovém balení. U těchto produktů sice není aktuálně doprava zdarma, což ale neplatí pro objednávku, která celkově převýší 1.500 Kč.

  • Tenisová potítka - sport je velice náročný, takže potítka na zápěstí jsou dalším vhodným dárkem, který neurazí. Tato potítka jsou v decentní bílé barvě a jsou dlouhá.
  • Tenisové omotávky - nezbytnou součástí tenisového sportu jsou také omotávky, které vám zajišťují lepší úchop a manipulaci s raketou. Vybrat si můžete podle počtu kusu v balení, podle čeho se následně odvíjí i cena.
  • Poukázky - pokud máte představu, že chcete udělat radost, ale zároveň nevíte, jaký produkt zakoupit, darujte voucher. Na výběr máte tři druhy poukazu podle jejich aktuální hodnoty (500 Kč, 1.000 Kč, 1.500 Kč).

Výhody objednání právě zde

  • Znalost - jsme společnosti, která má již několikaletou praxi v oboru tenisu. Máme tedy dostatečný přehled o podvědomí zákazníka a dokážeme vždy spolehlivě poradit.
  • Doprava - způsoby dopravy jsou velice rozsáhlé. Nejen, že využíváme více dopravních společností, ale také se soustředíme na dopravu i na Slovensko.
  • Vyřizování objednávek - našich klientů si velice vážíme, proto přijímáme objednávky až do 21:00 hodin, přičemž je ihned následující pracovní den zpracujeme a odesíláme.
  • Věrnostní program - pokud u nás nakupujete častěji, můžete také využívat slev, které pro vás připravujeme. Za každý aktuální nákup získáváte procentuální slevu na ten příští. Čím větší je cena objednávky, tím větší je i následná sleva.